نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» چگونه پایداری را به قلب اتریوم برگردانیم؟

چگونه پایداری را به قلب اتریوم برگردانیم؟


ما باید عادت های برداشت پول نقد وابسته به امور مالی غیرمتمرکز در سال 2020 را پشت سر بگذاریم. و در جهت ایجاد پروژه های بلند مدت پایدار تلاش کنیم. هدف اصلی اتریوم از بدو تولد ، زمینه سازی برای نسل بعدی اینترنت بوده است. پیدایش آن مبتنی بر ساخت یک شبکه همتا به همتا بود. که با قرار دادن جامعه در مرکز سیستم جهانی از کنترل شدن آن توسط اشخاص یا گروه ها جلوگیری میکرد.


سال 2020 شاهد پیشرفت این شبکه از طریق پروژه های خلاقانه و تغییر دهنده صنعت مثل Yearn.finance ،Aave ، Synthetix و Nexus Mutual و بسیاری پروژه های دیگر بوده است. در واقع ، 10 اپلیکیشن مالی غیرمتمرکز و برتری که مبتنی بر اتریوم هستند ،در حال حاضر هر ماه بیش از 1 میلیون کاربر را به خود جذب می کنند.


بسیاری از پروژه های موفق مبتنی بر اتریوم که مختص جامعه یا مربوطه به آن هستند، سرمایه هایی را جمع می کنند تا در نهایت آنها را با سهامداران مختلف به اشتراک بگذارند. ما همچنین شاهد ظهور طرح های غنی و سریعی نیز بوده ایم .این طرح ها در نهایت منجر به مسدود شدن این وثیقه شده اند. در بیشتر مواقع ، طرح ها و نوآوری های مبتنی بر جامعه ، ایده های لحظه ای هستند که در اوج رشد مورد بررسی قرار می گیرند.آیا می توانیم سیستمی ایجاد کنیم که به طور مداوم از پروژه های جامعه به نفع خود استفاده کند؟

و آیا میتوان این سیستم را در زیرساخت اصلی این پروتکل ها قرار داد؟ اگر ما بخواهیم چنین شبکه ای را بر اساس اهداف اصلی اتریوم ایجاد کنیم ، جامعه (کاربران) باید به دنبال پایداری بلند مدت باشند. این کار باعث سود کل اکوسیستم خواهد شد.


در سال 2021 ، ما توانایی ارائه راه حل های بلند مدتی را داریم که از فناوری پیشرفته غیرمتمرکز در جهت کسب بازده مالی برای شبکه ما استفاده میکند.


جهت مشاهده ادامه مقاله به آدرس وب سایت فکت کوینز مراجعه نمایید.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده