نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» تأییدیه بلاک بیتکوین

تأییدیه بلاک بیتکوین

خواه در حال انجام فرآیند ارسال بیتکوین باشید یا دریافت، ممکن است وضعیت تراکنش شما تأیید نشده باقی مانده باشد. وضعیت این تراکنش بعد از اینکه مورد بررسی قرار گرفت و به درستی به بلاکچین شبکه اضافه شد ، به تأیید شده تغییر می یابد.


نحوه پین ​​کردن پست ها در اینستاگرام مطلب مرتبط نحوه پین ​​کردن پست ها در اینستاگرامبرای درک بهتر این فرآیند ،بهتر است موارد زیر را با هم بررسی کنیم. موقعیتی را در نظر بگیرید که شما مقداری بیتکوین به حساب صرافی خود ارسال میکنید. حتی اگر وضعیت تراکنش شما تأیید شود ، مبلغ واریزی هنوز به حسابتان افزوده نخواهد شد. چرا؟ به این دلیل که صرافی قبل از اینکه مبلغ معامله شما را نشان دهد ، شرایط تأیید بلاک خاص خودش را دارد.


اگر شما هم جزء تازه واردان به این حوزه هستید و به بیتکوین علاقه مند شده اید، بسیار ضروریست که تفاوت تراکنش های “تأیید شده” و “تأیید نشده” را درک کنید. هم چنین باید از علت این موضوع که “چرا بعضی از سرویس ها به شرایط تأییدیه بیشتری نیاز دارند”، آگاه شوید.


بنابراین در این پست قصد داریم همه آنچه دراین باره به آن نیاز دارید را برایتان توضیح دهیم. چگونه میتوان تأییدیه تراکنش های بیتکوین را چک کرد؟یک تراکنش موفقیت آمیز به چند تأییدیه نیاز دارد؟قبل از اینکه یک تراکنش قابل ارسال شود به چند تأییدیه نیاز دارد؟ چرا برای امن بودن یک تراکنش 6 تأییدیه در نظر گرفته شده؟ و در آخر چه مدت طول میکشد تا تراکنشی موفق به دریافت یک تأییدیه شود؟تأییدیه بیتکوین چیست؟


بیتکوین رمزارز غیر متمرکزی است که از فناوری بلاکچین بهره میبرد. بلاکچین هم یک دفتر کل عمومی و توزیع شده است. همه تراکنش های بیتکوین در این دفتر کل ثبت میشوند.


جهت مشاهده ادامه مقاله به آدرس وب سایت فکت کوینز مراجعه نمایید.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده