» رادیکس (Radix) جایگزینی برای بلاکچین

رادیکس (Radix) جایگزینی برای بلاکچین


رادیکس (Radix)یک دفتر کل عمومی و غیرمتمرکز است که برای حمایت از ایجاد برنامه ها و با تمرکز بر امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) ساخته شده است.مقدمه و معرفی رادیکس (Radix)


رادیکس یک الگوریتم اجماع جدید به نام Cerberus برای کمک به امنیت شبکه دارد.و عملکرد بهتری (به عنوان مثال ، مقیاس پذیری) را ارائه می دهد که می تواند برای برنامه های خاص مطلوب باشد.

Radix همچنین دارای محیط اجرای قرارداد هوشمند خود (یعنی ماشین مجازی) با نام Radix Engine است. هدف این پروژه این است که یک لایه اصلی جایگزین برای بلاکچین هایی مانند Ethereum جهت توسعه برنامه های DeFi باشد. رادیکس توکنی به نام XRD دارد که دارندگان می توانند با استفاده از آن در سازوکار اجماع Proof-of-Stake (PoS) شبکه شرکت کرده و پاداش کسب کنند.

رادیکس (Radix) جایگزینی برای بلاکچیندر سال 2013 ، با استفاده از تالارهای گفتمان bitcointalk.org ، هیوز طرحی به نام eMunie را آغاز کرد. او بین سال 2013 و اواخر 2016 قبل از استقرار در یک ساختار داده به نام Tempo ، چندین گزینه برای مقیاس پذیری پروتکل های غیر متمرکز ، از جمله Block trees ، DAGs و Channel Asynchronous State Trees ، را آزمایش کرد.جهت مشاهده ادامه مقاله به آدرس وب سایت فکت کوینز مراجعه نمایید

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


رپورتاژ آگهی دائمی در بلاگسازان با 3 لینک فالو رپورتاژ آگهی دائمی در بلاگسازان با 3 لینک فالو مشاهده